Monalisa Touch Faydaları ve Uygulama Alanları

1-Lazer Vajinal Rejüvenasyon (LVR)
Lazerle vajinanın yenilenmesi, gençleştirilmesi, sıkılığının yeniden kazandırılması, (lazerle vajinal rejüvenasyon) en sık uygulama alanıdır.

2-Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi
Eğer ileri düzeyde pelvik organ sarkması yoksa Monalisa touch gibi fraksiyonel lazerler ile sorun ameliyatsız olarak giderilebilmektedir.

3-Menopoz Sorunlarının Giderilmesi
Monalisa touch tedavisi sonrasında kan dolaşımı artmakta, kolajen yenilenmekte, vajinal kuruluk ve menopozun olumsuz etkileri sonlanmaktadır.

4-Lichen Sclerosus Tedavisi
Lichen sclerosus hastalığında Monalisa touch lazer ile kombine genital PRP (Plateletten Zengin Plazma) tedavisi de uygulanabilmektedir.

5-Orgazmın Kolaylaştırılması
Orgazm olamama, zor olma, orgazmın cinsel ilişkide hiç gerçekleşememesi, yalnızca mastürbasyon ile orgazm olabilme gibi sorunlarda Monalisa touch ve genital PRP kombinasyon tedavileri oldukça güzel sonuçlar vermektedir.

6-Genital Bölge Beyazlatma
Genital bölge beyazlatma, renk açma tedavilerinde Monalisa touch lazerler oldukça başarılıdır. İşlem anesteziye gerek olmadan yapılabilir ve ortalama 4-5 dakika sürer. Arzu edilen etki ortalama 3-4 hafta sonra ortaya çıkmaktadır.

7-Genital Siğil Tedavisi
genital siğillerin tedavisinde kısa işlem, kısa iyileşme süreci ve muhteşem kozmetik sonuçlar vermektedir.