Hastaya ilk müdahalenin en hızlı ve doğru şekilde yapıldığı acil servisimiz deneyimli ve dinamik kadrosu ile 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Tam teşekküllü ambulansımız 7 gün 24 saat boyunca ( hafta sonları, resmi tatiller ve bayram tatilleri dahil olmak üzere ) hastaların hızlı ve güvenilir bir şekilde transfer edilebilmesi için hizmet vermektedir.

Modern tıbbi cihazlar ile donatılmış olan acil servisimizde, müşahede odalarında, hastaların ilk tedavi ve gözlemleri yapılmaktadır. Ayrıca girişim odaları ve diğer teknik donanımlı odalarda ilk müdahaleler ve tetkikler zaman kaybetmeden yapılabilmektedir.Multidisipliner anlayışla hizmet veren acil servis polikliniğimizde gerektiğinde diğer uzmanlık dallarındaki hekimlerimiz çok kısa sürede acil servisimize ulaşmaktadırlar.

Gündüz hastanede mevcut tüm branşlar tarafından desteklenen acil servis, gece de  gerekli olduğu  hallerde tüm branşlarda icapçı dal uzmanları tarafından desteklenmektedir.

Manyetik rezonans, bilgisayarlı tomografi, ultrasonografi gibi görüntüleme olanakları ve  tüm laboratuvar tetkikleri 24 saat boyunca  gerçekleştirilebilmektedir.

Leave a reply